اهدای عضو، اهدای زندگی

با اهدای عضو، در تو زندگی خواهم کرد!
و چه زیباست لحظه ای که چندین انسان با اعضای یک انسان فوت شده ، جانی دوباره می یابند و زندگی خود را از سر می گیرند. به جای بردن اعضایم به بهشتی که به آنها احتیاجی نیست مایلم با اهدای آنها، پس از مرگم زندگی را به دیگران هدیه کنم.

آیا می دانید سالانه ۵ تا ۸ هزار نفر در ایران به دلیل مرگ مغزی جان خود را از دست میدهند که حدود ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ نفرشان دارای ارگان های قابل اهدا هستند؟
اما متاسفانه فقط در حدود ۷۰۰ نفر از ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ مورد مرگ مغزی قابل اهدا، اعضای خود را اهدا می کنند!

هر ده دقیقه یک نفر به لیست انتظار پیوند اضافه می شود.

به طور متوسط هر روز ١٢ نفر از کسانی که در لیست انتظار دریافت عضو هستند، فوت می کنند.

یک اهدا کننده عضو می تواند هشت زندگی را نجات دهد.

دیگه ماشالله خودتون بهتر از هرکسی اطلاعات دارید راجع به این زمینه من فقط خواستم بگم که انجمن اهدای عضو ایرانیان اخیرا یه سایت زده که شما میتونید به راحتی اونجا اطلاعاتتون رو ثبت کنید و به صورت آنلاین کارت اهدا عضو رو دریافت کنید.

در ضمن انجمن اهدای عضو ایرانیان یک حرکتی رو راه انداخته تحت عنوان سفیران اهدا عضو تا با ارائه اطلاعات صحیح به دیگران در زمینه مبحث مقدس اهدا عضو از افراد مرگ مغزی بتونه باعث اشاعه این فرهنگ، بالا بردن اطلاعات جامعه، افزایش آمار رضایت خانواده‌های افراد مرگ مغزی به اهدای اعضای عزیزانشان و درنتیجه نجات جان انسان‌های بیشتری بشه که شما اگر دوست داشتید میتونید تحت عنوان سفیر اهدای عضو فعالیت کنید و خب تو سفرهاتون در رابطه با اهدا عضو صحبت کنید و به اندازه خودتون سهمی داشته باشید در این کار نیک و پسندیده

اینم سایتشون که خدمتتون گفته بودم

انجمن اهدای عضو ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *