برای دلباخته شدن ملاحضه کنید!!

میخوای عاشق دلباخته شی؟؟ 

دلباخته ی دختر و پسری که عاشق طبیعت گردی و کوهنوردی و ماهیگیریه نشید… چون آرایش ۷۰ قلم نداره., موهاشون نامرتبه، پوستش همیشه آفتاب‌سوخته‌س. هر قسمتی از بدنش جای زخم و نیشه. ولی برای هر کدوم از اونا، یه داستان واسه گفتن داره.

مبادا دلباخته و شیفته ی همچین دختر و پسری بشید، چون راضی نگه داشتنش خیلی سخته. به ماشین جدیدتون یا ساعت رولکسی که خریدین هیچ اهمیتی نمیده. به جای گوش دادن به پز دادن‌های شما و دیگران ترجیح میده از یه صخره بره بالا یا اینکه از فراز یه صخره بپره تو یه دریاچه.

مبادا دلباخته ی همچین دختر و پسری بشید چون اهل مهمونی های پرزرق و برق و عجیب و غریب و این حرفا نیست، چون میدونه یک آخر هفته تو شهر موندن یعنی از دست دادن فرصت رفتن به جاهای جدید.

مبادا دل به همچین دختر و پسری بدید چون مثل روبات کار نمیکنه. میره بیرون تا ببینه دنیا براش چی داره و چه چالش‌هایی رو امروز باید از پسشون برآد.

با همچین دختر و پسری طرح آشنایی نریزید چون برنامه‌ی مشخصی نداره و توی زندگیش هیچ چیزی قطعی نیست. هرچه پیش آید خوش آید میره جلو و به ندای قلبش گوش می سپره. با ریتم تنبک درونی خودش میرقصه. ساعت نداره. روزاشو ماه و خورشید تعیین میکنن.

مبادااا دلباخته ی همچین دختر و پسری بشید چون نظر خودشو خیلی رک و پوست‌کنده میگه. هیچ وقت سعی نمیکنه مامان و بابا یا دوستاتو تحت تاثیر قرار بده. احترام سرش میشه، ولی سر یه سری مسائل، مثلا آزادی، مسئولیت اجتماعی، میهن‌پرستی، حقوق حیوانات و محیط زیست, رقص و موسیقی و جایگاه زنان حساسه، خیلی رکه و ممکنه به اطرافیانت بر بخوره.

بندرت و در بیشتر موارد اصلن به شما نیازی نخواهد داشت. میدونه چجوری چادرشو بزنه و گلیم خودشو از آب بکشه بیرون. می دونه چطور ۲ تا کوله ی سنگینش رو خودش بیاره و اگرم بهش پیش نهاد کمک بدی حسابی بهش بر می خوره. خیلی مستقله و براش مهم نیست اگه شما باهاش همسفر بشید یا نشید. یادش میره وقتی به مقصدش رسید به شما خبر بده. سرش شلوغه، مشغول زندگی کردن در زمان حاله! با غریبه‌ها حرف میزنه. هرجا که میره آدمای باحال زیادی رو پیدا میکنه که درکش میکنن و همون رویاها رو در سر دارن. حوصله‌ ش با شما سر میره.

پس هیچ وقت با چنین دختر و پسری وارد رابطه نشید مگر اینکه بتونید پا به پاش برید و پایه‌ش باشید. و اگر خدای نکرده، کاملن ناخودآگاه، عاشق یکی از این دخترا و پسرا شدین، اصلن فکرشم نکنید که می تونید تو خونه بندشون کنید چرا که یک روح عصیانگر و بلند پرواز را هیچ گاه نمی توان به بند کشید ….

منبع: یکی از دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *